Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3132
Stary 11.03.2024, 10:15
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Przecież catering wliczony jest w koszt biletu Vip.No poprawcie mnie jeśli się mylę?
Tak jak ochrona, stewardzi i wszystkie inne koszty organizacji spotkania. Trudno żeby to było inaczej ujęte niż w osobnych pozycjach. Sumarycznie wpływy z VIP musiały pokryć koszty cateringu.

Zaiste to przykre że za mecz z taką pompa, praktycznie 27k zarabiamy ledwo 200k, choć uważam że są to liczby mocno niedoszacowane, oczywiście głównie po to by pokazać że nie śpimy na pieniądzach. Nawet nie mam o to specjalnie pretensji.

Za 2 miesiące nowe otwarcie z miastem, może uda się chociaż ogarnąć stawki od nowego sezonu żeby były rozłożone proporcjonalnie do zajętych przez sektorów kibiców. Na więcej nawet nie liczę.
Odpowiedz cytując