Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3771
Stary 11.03.2024, 09:45
@wolfy, jeżeli widziałeś mecz z Tychami a jednocześnie nie miałeś na nosie różowych okularów to wiesz, że 1:0 to był najniższy wymiar kary.
To, co grała Wisła powiedzmy do 83 minuty to było porównywalne z najmroczniejszymi czasami trenera xG Sobolewskiego. Totalny bezład.

A co do braku pieniędzy - zamiast podpisywać parodystę Bregu można było znaleźć kogoś z bardziej potrzebną nam charakterystyką.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując