|
Jeśli wszystko liczymy w taki sposób, w jaki liczy Królewski (mam nadzieję, że wyjaśni o co chodzi), to w końcu okaże się, że wszystkie składki socios, pieniądze przekazywane przez socios i wszystkie akcje zbiórki pieniędzy przez kibiców też stanowią, ....a mać koszt i to przez kibiców Wisła nie może odbić się od dna.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|