Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3128
Stary 11.03.2024, 09:06
Jeśli wszystko liczymy w taki sposób, w jaki liczy Królewski (mam nadzieję, że wyjaśni o co chodzi), to w końcu okaże się, że wszystkie składki socios, pieniądze przekazywane przez socios i wszystkie akcje zbiórki pieniędzy przez kibiców też stanowią, ....a mać koszt i to przez kibiców Wisła nie może odbić się od dna.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując