Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3767
Stary 11.03.2024, 01:31
@Karherop - skoro mówisz A to powiedz też B. Udawanie że szanse na awans bezpośredni były wysokie a Rude je zmniejsza to czysta sofistyka. Byłby Brosz albo Moskal i też by nie dali rady z miejsca wygrywać ze wszystkimi, bo problem jest nie w taktyce tylko materiale ludzkim.
Sobolewski nie miał żadnej serii w zeszłym sezonie, to Mula, Fernandez, Igbekeme i Junca ją mieli. Takie są fakty, nasze punkty nie wynikały z jego "taktyki", bo podawaniem piłek między obrońcami meczy się nie wygrywa, tylko akcji indywidualnych piłkarzy sporo ponad ligę - przede wszystkim finansowo.

Jeśli teraz awansujemy, to wbrew temu co zrobił Sobolewski, a dzięki pracy Rude i Jopa. Jeśli nie, to po pierwsze - nie będzie to żadne zaskoczenie, bo punkty których zabraknie wiadomo gdzie zostały stracone - nie z Tychami i nie z Arką. Jakby geniusze trenerscy Sobolewski & Zając wygrali z jedną z dwóch czerwonych latarni inaczej by teraz wyglądała sytuacja w tabeli.

Plan był taki żeby wygrywać z dołem i środkiem tabeli. Sobolewski dał dupy po całości. Teraz nie ma już planu, tylko akcja ratunkowa. Powinieneś kojarzyć, od lat robimy to samo o tej samej porze, ostatnio z marnym skutkiem...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.03.2024 o godz. 01:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując