Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3122
Stary 10.03.2024, 23:28
Na mnie na meczu klub nie zarabia wcale. Jestem najgorszym klientem, bo mam karnet i nie chce mi się stać w kolejkach po żarcie i piwo.
Odpowiedz cytując