Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3121
Stary 10.03.2024, 23:26
Przychód jest tylko z biletów?
Nie ma żadnych przychodów z tytułu praw telewizyjnych? (rozumiem, że to jednorazowy przychód za cały sezon, ale w normalnej księgowości rozbija się to chyba w ujęciu miesięcznym, lub od wydarzenia?)

I niech ktoś wytłumaczy kwestię cateringu - dlaczego to jest kosztem klubu?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując