|
Przychód jest tylko z biletów?
Nie ma żadnych przychodów z tytułu praw telewizyjnych? (rozumiem, że to jednorazowy przychód za cały sezon, ale w normalnej księgowości rozbija się to chyba w ujęciu miesięcznym, lub od wydarzenia?)
I niech ktoś wytłumaczy kwestię cateringu - dlaczego to jest kosztem klubu?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|