Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3114
Stary 10.03.2024, 19:11
nero napisał(a):Wyświetl post
Jak się nic nie zmieniło to catering jest obsługiwany w programie "Rodzina na swoim".

P.S. Oczywiście zestawienie kosztów dobre dla Kowalskiego, który robi na produkcji. Przychód liczony tylko z biletów, a catering wpisany jako koszt? Nawet szkoda strzępić ryja na dalsze dywagacje w tej sprawie...
Ale o to można z naciskiem pytać i oczekiwać odpowiedzi.

Bo albo na żarciu jesteśmy faktycznie kilkaset tysięcy w pałę na każdym meczu. I to jest gigantyczny skandal.

Albo wychodzimy na 0 i to jest mniejszy skandal, ale wtedy nie wliczamy tego do kosztów.


Może Socios mogłoby zająć się tym tematem i zarobić trochę kasy dla klubu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując