nero napisał(a):

Jak się nic nie zmieniło to catering jest obsługiwany w programie "Rodzina na swoim".
P.S. Oczywiście zestawienie kosztów dobre dla Kowalskiego, który robi na produkcji. Przychód liczony tylko z biletów, a catering wpisany jako koszt? Nawet szkoda strzępić ryja na dalsze dywagacje w tej sprawie...
|
Ale o to można z naciskiem pytać i oczekiwać odpowiedzi.
Bo albo na żarciu jesteśmy faktycznie kilkaset tysięcy w pałę na każdym meczu. I to jest gigantyczny skandal.
Albo wychodzimy na 0 i to jest mniejszy skandal, ale wtedy nie wliczamy tego do kosztów.
Może Socios mogłoby zająć się tym tematem i zarobić trochę kasy dla klubu.