Jaroo1 napisał(a):

Czytać nie umiesz, liczyć nie umiesz. Przecież 11 meczów to 33 pkt do zdobycia. A do odrobienia nie mamy 4, tylko 6.
|
Z czytaniem mam jeszcze wątpliwości, ale że myśleć nie potrafisz to właśnie udowodniłeś.
Arka z Lechią grają jeszcze ze sobą. Czy nie?
Więc strata do 2 miejsca to 4 albo 3 punkty przy naszej wygranej w tej kolejce.
Wtedy zostaje 10 kolejek, 30 punktów na odrobienie 3 lub 4 punktów. Faktycznie niemożliwe. Zwłaszcza, że z Lechią jeszcze gramy u siebie.
Biadolcie dalej na zapas.