Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.03.2024, 17:32
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Czytać nie umiesz, liczyć nie umiesz. Przecież 11 meczów to 33 pkt do zdobycia. A do odrobienia nie mamy 4, tylko 6.
Z czytaniem mam jeszcze wątpliwości, ale że myśleć nie potrafisz to właśnie udowodniłeś.

Arka z Lechią grają jeszcze ze sobą. Czy nie?

Więc strata do 2 miejsca to 4 albo 3 punkty przy naszej wygranej w tej kolejce.

Wtedy zostaje 10 kolejek, 30 punktów na odrobienie 3 lub 4 punktów. Faktycznie niemożliwe. Zwłaszcza, że z Lechią jeszcze gramy u siebie.

Biadolcie dalej na zapas.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 10.03.2024 o godz. 17:36.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując