|
Scenariusz w tym momencie jest już znany:
1. Arka/Lechia
2. Arka/Lechia
3. Motor
4. Wisła
5. GKS
6. Miedź
Wisla w 1 barażowym meczu u siebie dostaje w papę od Tychów.
A tak serio, awans bezpośredni właśnie odleciał. Gratulacje dla Lechii. Przypadek ten tylko pokazał że MADA >>> królewicz. Gdyby ten pajac nas sprzedał rok temu to bylibyśmy na autostradzie do ekstraklasy.
A tak trzeba szykować dupska na kolejny sezon w 1 lidze. Oby Puszcza się utrzymała bo w innych okolicznościach to na starcie juz zaczynamy z 2 w.......ami.
|