Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3758
Stary 10.03.2024, 16:48
Scenariusz w tym momencie jest już znany:

1. Arka/Lechia
2. Arka/Lechia
3. Motor
4. Wisła
5. GKS
6. Miedź

Wisla w 1 barażowym meczu u siebie dostaje w papę od Tychów.

A tak serio, awans bezpośredni właśnie odleciał. Gratulacje dla Lechii. Przypadek ten tylko pokazał że MADA >>> królewicz. Gdyby ten pajac nas sprzedał rok temu to bylibyśmy na autostradzie do ekstraklasy.

A tak trzeba szykować dupska na kolejny sezon w 1 lidze. Oby Puszcza się utrzymała bo w innych okolicznościach to na starcie juz zaczynamy z 2 w.......ami.
Odpowiedz cytując