Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3757
Stary 10.03.2024, 16:47
Dostałeś proste pytanie defetysto.

Czy odrobienie 4 punktów kiedy do zdobycia jest 30 to coś niemożliwego?

Zamiast odpowiadać snujesz te swoje kasandryczne wizje, które mają zepsuć atmosferę. Smerf maruda.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując