Jaroo1 napisał(a):

Arka i Lechia pewnie jeszcze po 2-3 mecze przegraja, a niech i 4 przegraja, co mi tam! I .... nam z tego jak my nawet jakby oni 4 przegrali to musimy przegrać max 2?
Bardzo optymistycznie to wszystko wyglada, szkoda tylko, ze dla drozda czy markusa, a nie dla ogółu.
|
Szansy można upatrywać w tym, że jeszcze gramy z Lechią.