Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.03.2024, 15:35
Dlatego imo w I lidze do odbudowy/po przejściach można ściągać kogoś kto ma kiwnąć albo strzelić a zespół będzie biegać za niego. Reszta to powinni być młodzi i wybiegani.
Odpowiedz cytując