Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 10.03.2024, 13:03
Ale rozumiem, że umiesz czytać? Czy polemizujesz jedynie z własnymi marami. Odpowiedz czy konieczność odrobienia 3 lub 4 punktów, na dystansie 30 punktów do zdobycia to jest tragedia?


Mamy za sobą już dwa trudne wyjazdy Opole i Gdynia, wynik 4 pkt. Wygraliśmy już dwa wyjazdowe mecze, czyli tyle co w całej zeszłej rundzie. Czy to jest sukces? Biorąc pod uwagę proroctwa, które mówiły, że po Arce Rude sam zrezygnuje, niewątpliwie jest lepiej niż forumowi spece prognozowali.

Czyli punktowanie Rudego z drużynami z poza top6 jest progresem w stosunku do Sobola? Czy może to mieć wpływ na ostateczny efekt i uniknięcie "rzutu monetą"?

Rude zagrał 5 meczów. W jednym drużyna dała plamę. W trzech stanęła na wysokości zadania. W jednym osiągnęła wynik nadspodziewany i dzięki temu dorzuciła do klubowej kasy około 1000 000 PLN. Na ten moment negatywne oceny projektu Rude są czystym defetyzmem.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 10.03.2024 o godz. 13:16.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując