|
Postawienie drugi rok z rzędu kwestii awansu przez baraże to jest dla Wisły dramat. Tak, to rzut monetą dla klubu, który gra tak nierówno, mota się, z topem za Rudego ma 1 pkt zdobyty, raz już odpadliśmy mając lepszą ekipę niż obecna przez baraże, a Rude już 3 razy nie ogarnął kwestii baraży. Póki co to Rude nie umie wygrywać z topką a baraże chyba będa grane z topką.
Po 4 kolejkach - jeśli Lechia dzisiaj wygra - to tracimy więcej pkt do top2 niż przed tymi 4 meczami. Jednocześnie do gonienia zostanie nie 15 a 11 meczów.
Pewnie wg ciebie łatwiej jest gonić jak się ma mniej meczów, bo rywal się zdekoncentruje i straci czujność.
No sukcesy niesamowite hahaha
O porównywaniu średniej z 2 meczów zamiast 4 itd i reszcie bezsensownych wysrywów, szkoda gadać. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Byłot o odniesienie do bzdur markusa, który się jara, że Rude punktuje z czołówką gdzie to punktowanie to 0,5 pkt na mecz i nawet nie zbliża się z tym do Sobola. Gdzie sam piszę, że te 2 mecze to za mała próba ale jak markus takie coś wysrał to warto odnotować, że to kolejna głupota, manipulacja i kłamstwo.
Wmawianie sobie i innym czegoś czego nie ma.
Jeszcze wspominasz o średniej z Opolem i Stalą gdzie mówię, że problemem Sobola to było tragiczne punktowanie z druzynami z poza top6 xd
Ty może zamiast czytać coś na trzy razy, to zacznij czytać 3 razy żebyś cokolwiek zrozumiał, bo jak widać tam w główce niezła odklejka i siano jest.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|