|
Skoro Wisła nie wygrywa seriami, to walczy o awans przez baraże, nie bezpośredni awans. A tym stanie rzeczy trzeba remis z drużyną lepiej grającą traktować jako sukces.
Obecnie szczyt możliwości Wisły to szczęśliwe awanse przez baraże do ekstraklasy i spadki w kolejnym sezonie.
|