|
Senior Member
Offline
|
#3105

09.03.2024, 21:33
|
tadek90 napisał(a): 

Wcześniej miałem do niego negatywny stosunek, nie chciałem, żeby nadal zarządzał Wisłą, ale:
-za to, jak zaczęliśmy tę rundę,
-za to, jak dobrze sprowadzenie zawodnicy się prezentują
-za to, jak trafnym wyborem okazał się nowy trener
-i za to, jakiego ducha walki prezentuje drużyna,
To szacuneczek z mojej strony!
|
https://www.youtube.com/watch?v=KhlHHyLBFPg
|
|