Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3105
Stary 09.03.2024, 21:33
tadek90 napisał(a):Wyświetl post


Wcześniej miałem do niego negatywny stosunek, nie chciałem, żeby nadal zarządzał Wisłą, ale:
-za to, jak zaczęliśmy tę rundę,
-za to, jak dobrze sprowadzenie zawodnicy się prezentują
-za to, jak trafnym wyborem okazał się nowy trener
-i za to, jakiego ducha walki prezentuje drużyna,

To szacuneczek z mojej strony!
https://www.youtube.com/watch?v=KhlHHyLBFPg
Odpowiedz cytując