Wyświetl pojedynczy post
tadek90
Banita
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3104
Stary 09.03.2024, 21:16


Wcześniej miałem do niego negatywny stosunek, nie chciałem, żeby nadal zarządzał Wisłą, ale:
-za to, jak zaczęliśmy tę rundę,
-za to, jak dobrze sprowadzenie zawodnicy się prezentują
-za to, jak trafnym wyborem okazał się nowy trener
-i za to, jakiego ducha walki prezentuje drużyna,

To szacuneczek z mojej strony!
Odpowiedz cytując