Wcześniej miałem do niego negatywny stosunek, nie chciałem, żeby nadal zarządzał Wisłą, ale:
-za to, jak zaczęliśmy tę rundę,
-za to, jak dobrze sprowadzenie zawodnicy się prezentują
-za to, jak trafnym wyborem okazał się nowy trener
-i za to, jakiego ducha walki prezentuje drużyna,
To szacuneczek z mojej strony!