Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 09.03.2024, 18:52
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A możesz wyjaśnić dlaczego z góry zakładasz, że coś nie gra między nimi? Do tego co sobie zobaczysz w TV dorabiasz teorię najczęściej w złym świetle stawiającą Rude, a Jopa gloryfikującą. Najprawdopodobniej całkowicie fałszywą.
To do mnie?
Nie, tego nie zakładam.
Choć chyba w jednym z poprzednich meczów była taka sytuacja, kiedy Jop podchodzi do Rude i chce mu coś pokazać, co się dzieje na boisku, ale ten zdaje się go w tym momencie ignorować. Mowa ciała Rude brzmi: nie, nie, nie masz racji. Oczywiście piszę o moich odczuciach i interpretacjach. Patrz na mój podpis.

Jednak nie zakładam, że coś nie gra, że się kłócą.
Cały czas usiłuję wyjaśnić, że moim zdaniem Jop może w pewnych elementach, które w Polsce są Rudemu obce, wspomóc trenera.
Dziwi mnie doszukiwanie się w moich odczuciach jakiejkolwiek złej woli i chęci dyskryminowania Rude.
Nie jestem ani jego przeciwnikiem w Wiśle, ani jak na razie nie jestem zagorzałym fanem.

Pewnie dlatego krytykują mnie jego fani i jego przeciwnicy ;-)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując