|
Próba antagonizowania Jopa i Rude jest dziwna. Przecież oni wszyscy jadą na tym samym wózku. Jop zagrał fajnie dwa mecze, ale już w trzecim błysk się skończył i punkty były tak samo szczęśliwe jak w Rzeszowie. Więc tak Rude może się czegoś nauczyć od Jopa, bo Jop jest 10 lat starszy i grywał na poziomie o którym Rude może pomarzyć, jak Jop może się czegoś nauczyć od Rude, bo Rude miał w szatni i trenował zawodników których Jop widział tylko w TV. Oby z korzyścią dla Wisły.
|