Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 09.03.2024, 15:22
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze asystenci są od tego zeby doradzać.
Po drugie moze mi ktoś wytłumaczyć co takiego mitycznego jest do uczenia w 1 wszej lidze czego 1wszy trener (majacy analitykow, wideo i rozegrane kilka meczy) nie jest w stanie zauważyć?
Po trzecie pisanie w stylu poniżej to jest nadużycie, manipulacja oraz jakieś dziwna próba udowodnienia swojej stronniczej racji.

No tak, poza tym widać było jak Jop coś mu tłumaczył (w mojej opinii - co mamy grać z taką drużyną jak Arka).
Jeśli Rude jeszcze nauczy się słuchać Jopa to może coś z tego będzie.

Ty tez pisaleś ze w meczu z GKSem Jopa nie posłuchał wiec przegraliśmy czy to inny odklejony xD
Ja też nie rozumiem jaką to magiczną, insajderską wiedzę posiada Jop, biorąc pod uwagę że prowadził przede wszystkim drużynę rezerw (składającą się z młodych piłkarzy) przeciwko pół amatorskim zespołom. Jakby Rude prowadził zespół rezerw to faktycznie mógłby mu Jop sprzedawać takie nowinki jak "Ci z Gnojownika mieli dzień wcześniej dożynki więc dzisiaj pewnie są na kacu", ale co takiego może mieć do przekazania w meczu z Arką?
Żeby kryć Czubaka? Robiliśmy to od pierwszej minuty, totalnie wyłączony z gry.
Żeby pressować na połowie rywala? Robimy to co mecz.
Żeby wpuścić Sobczaka na zmianę? Jak wyżej...

A ten fragment który zacytowałeś to jest dokładnie to o czym pisałem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując