FraMat napisał(a):

|
Moja teza jest taka, że Jop zna lepiej realia polskiej piłki i zawsze może Rudemu zwrócić uwagę na coś, czego ten nie dostrzega, lub lekceważy.
|
Jakich konkretnie realiów polskiej piłki w trakcie meczu nie widzi lub nie może zobaczyć Rude, a które widzi lub może zobaczyć tylko Jop, bo lepiej zna te realia polskiej piłki? W jakich konkretnie elementach lepsze recepty na grę i taktyczne neutralizowanie atutów rywali ma Jop niż Hiszpan, bo lepiej zna realia polskiej piłki, rozwiniesz skoro o czymś takim wspominasz?
Czasem trochę bawi mnie ta maniera upartego promowania polskich młodych szkoleniowców, o niemal zerowym doświadczeniu i bardzo wątpliwym warsztacie, ale będących związanymi z polską ligą i Wisłą, mimo iż w ostatnim czasie przez ponad rok ich przedstawiciel, Sobolewski, był w naszym klubie trenerem z tragicznym skutkiem.

Nawet naczelny hejter forum, Jaroo, uważa zatrudnienie i uparte trzymanie takiego szkoleniowca za główny błąd Królewskiego, ale jednocześnie niektórzy chcą po raz kolejny zrobić to samo, co zrobiono przy Sobolewskim...
