wolfy napisał(a):

Akurat narzekanie na punkt z Arką świadczy tylko że mamy bardzo aktywnych hejterów. A teraz jeszcze FraMat dołożył do bajeczki nowy wątek, że ten punkt to tylko dzięki przebogatemu pierwszoligowemu doświadczeniu Jopa a nie tego leszcza - Rude
|
Aleś teraz .......nął - pokaż mi w którym miejscu napisałem, że "ten punkt to tylko dzięki przebogatemu pierwszoligowemu doświadczeniu Jopa a nie tego leszcza - Rude",
albo zamilknij po tym jak przeprosisz.
Moja teza jest taka, że Jop zna lepiej realia polskiej piłki i zawsze może Rudemu zwrócić uwagę na coś, czego ten nie dostrzega, lub lekceważy.
Jeśli Rude jest mądry, skorzysta z tych uwag.
I tylko o to chodzi a nie o twoje wyobrażenia.