Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 09.03.2024, 13:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Akurat narzekanie na punkt z Arką świadczy tylko że mamy bardzo aktywnych hejterów. A teraz jeszcze FraMat dołożył do bajeczki nowy wątek, że ten punkt to tylko dzięki przebogatemu pierwszoligowemu doświadczeniu Jopa a nie tego leszcza - Rude
Aleś teraz .......nął - pokaż mi w którym miejscu napisałem, że "ten punkt to tylko dzięki przebogatemu pierwszoligowemu doświadczeniu Jopa a nie tego leszcza - Rude", albo zamilknij po tym jak przeprosisz.

Moja teza jest taka, że Jop zna lepiej realia polskiej piłki i zawsze może Rudemu zwrócić uwagę na coś, czego ten nie dostrzega, lub lekceważy.
Jeśli Rude jest mądry, skorzysta z tych uwag.
I tylko o to chodzi a nie o twoje wyobrażenia.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując