As napisał(a):

Myślę że to świadczy o tym, że ludzie oglądając mecze widzą tylko Wisłę a przeciwnicy to jest tylko tło potrzebne do rozegrania meczu. Taktyka przeciwnika? Ich cele? Ich umiejętności? A po co się tym zajmować? 
Widać to z resztą po tym jak przez wielu użytkowników forum oceniany jest występ drużyny i decyzję trenera po każdym meczu w totalnym oderwaniu od tego co grał poszczególny przeciwnik, jaką taktykę narzucił, warunki pogodowe etc.
|
Ewentualnie kiedy gra wygląda dobrze to dlatego, że przeciwnik nic nie gra, albo słaby.

Tak jak po Widzewie. To nie Wisła dobrze zagrała tylko Widzew nic nie pokazał.

.