Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 09.03.2024, 13:04
As napisał(a):Wyświetl post
Myślę że to świadczy o tym, że ludzie oglądając mecze widzą tylko Wisłę a przeciwnicy to jest tylko tło potrzebne do rozegrania meczu. Taktyka przeciwnika? Ich cele? Ich umiejętności? A po co się tym zajmować?

Widać to z resztą po tym jak przez wielu użytkowników forum oceniany jest występ drużyny i decyzję trenera po każdym meczu w totalnym oderwaniu od tego co grał poszczególny przeciwnik, jaką taktykę narzucił, warunki pogodowe etc.
Ewentualnie kiedy gra wygląda dobrze to dlatego, że przeciwnik nic nie gra, albo słaby. Tak jak po Widzewie. To nie Wisła dobrze zagrała tylko Widzew nic nie pokazał..
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując