Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 09.03.2024, 12:45
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Właśnie dokładnie tak to musi wyglądać. Stopniowy regularny progres. Jedziemy do lidera, który jest w gazie i jest narzekanie na remis. O czym to świadczy? O tym, że rośnie nasz potencjał.
Myślę że to świadczy o tym, że ludzie oglądając mecze widzą tylko Wisłę a przeciwnicy to jest tylko tło potrzebne do rozegrania meczu. Taktyka przeciwnika? Ich cele? Ich umiejętności? A po co się tym zajmować?

Widać to z resztą po tym jak przez wielu użytkowników forum oceniany jest występ drużyny i decyzję trenera po każdym meczu w totalnym oderwaniu od tego co grał poszczególny przeciwnik, jaką taktykę narzucił, warunki pogodowe etc.
Ostatnio edytowane przez As : 09.03.2024 o godz. 12:47.
Odpowiedz cytując