Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 09.03.2024, 12:28
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Właśnie dokładnie tak to musi wyglądać. Stopniowy regularny progres. Jedziemy do lidera, który jest w gazie i jest narzekanie na remis. O czym to świadczy? O tym, że rośnie nasz potencjał. Oczywiście są problemy, czy to z kontuzjami czy z postawą części środowiska, któremu zależy na porażce projektu Rude. Pozytywy to fart, negatywy wina Rude. Chłop powyżej wyliczył że od 7.01 do 8.03 minęły trzy miesiące. Dokładnie tak samo prawdziwy jest opis i ocena tego co się dzieje. Sraczka od samego początku, biadolenie snucie bez przerwy dramatycznych wizji. W jednym od samego początku znanym celu. Sabotować.

Jaki jest powszechny odbiór zmian zachodzących w klubie to widać po ilości biletów sprzedawanych na mecze.

Dlatego ze spokojem i do przodu.
Akurat narzekanie na punkt z Arką świadczy tylko że mamy bardzo aktywnych hejterów. A teraz jeszcze FraMat dołożył do bajeczki nowy wątek, że ten punkt to tylko dzięki przebogatemu pierwszoligowemu doświadczeniu Jopa a nie tego leszcza - Rude Umówmy się że nawet jakbyśmy wygrali to styl byłby zły albo to byłby to tylko fart.

Jeśli odsiejemy hejterów takich jak Karherop, FraMat, Jaroo1 czy ciacho, którzy są bardzo aktywni - to nie jest już tak źle. Progres jest widoczny w wynikach, grze i taktyce. Statystyki które tak kłują w oczy niektórych to pokazują. Nie pokazują wszystkiego - Stal z którą Sobolewski zremisował u siebie była wtedy czerwoną latarnią ligi, Arka - miała problemy z wypłatami i niepewną sytuację etc., Odra miała absolutny szczyt formy... No ale lepiej nie da się tego zrobić.

Jeżeli progres będzie stały, bez kryzysów - to raczej awansujemy. Jesteśmy gdzie jesteśmy również przez histeryczne reakcje i oczekiwanie że od pierwszego meczu będziemy nejlepsi w lidze, że wszystko od razu będzie grało.

Na razie Rude solidnie zbiera punkty i co najważniejsze - odblokował naszych piłkarzy mentalnie.

@Patryko - nie wiem czy nie czas już na Łasickiego. Uryga popełnia dużo błędów w obronie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.03.2024 o godz. 12:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując