Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 09.03.2024, 11:30
Uryga lawa w nastrpnum meczu , przy bramce to tragikomedia, przy setce gdzie uratował nas Baena też ograny jak dziecko, do tego przegrywa masę pojedynków powietrznych , z Miedzią powinien grać Lasicki , jest szybszy , lepiej czyta grę i wyprowadza piłkę.Goku ława , Bregu mnie w tym meczu zawiodł. Raton jak zawsze i Szot słabiutko.
Odpowiedz cytując