Jagul napisał(a):

Omrani dojdzie do formy.
Basha i Junca wyzdrowieją.
Sapała stanie się liderem środka pola.
Raton przestanie walić babole.
I awans pewny
|
W zasadzie; gdyby to ostatnie nastapilo jakies pol roku temy, bylibysmy zdecydowanym liderem tej ligi!
PS. W sumie to Twoja przedostatnia linijka. Ostania dotyczy awansu.