|
Kacper Duda, lubie tego chłopaka, ale na treningach specjalnie dla niego powinni postawić trzy bramki obok siebie i tylko on niech ładuje w boczne a inni w środkową. Może mu się jakoś zrobi ze zacznie wpadac tam gdzie powinno. Albo jak strzela niech wali obok bramki.
Goku dramat
Raton, ciężko Go oceniać po każdym meczu, coś wybroni coś zawali. Może go sprawdzać przed meczem miernikiem elektrycznym czy i jak jest naładowany.
Cenny punkt. W obecnej formie szkoda Sobczaka na ławce.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|