Jaroo1 napisał(a):

|
Rude miał proste zadanie, awansować bezpośrednio.
|
Strasznie proste
Sraczka sączy się bezustannie. I co pajacu dlaczego miał? To już wiadomo, że nie awansuje? Jesteś tak toporny w swojej propagandzie, że pusty śmiech ogarnia.
Jesteśmy na bardzo dobrej drodze do bezpośredniego awansu, do optymalnych wyników brakuje tylko punktu z Tychami, który uciekł nam pechowo.