Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 08.03.2024, 23:46
Szkoda że bramka dla świni padła tak szybko i zaczęła się standardowa faza autobusu przeciwko Wiśle. Była szansa sprawdzić czy Wisła będzie grała tak jak z Widzewem czy jednak dalej bicie głową w mur. I do gola było kiepsko czyli znowu piłka pod pole karne a tam bez pomysłu co robić. Czy ktoś im powie w końcu że istnieje coś takiego jak strzał z dystansu? Zamiast robić te bezsensowne wrzutki na drągali przeciwnej drużyny to niech ładują w bramkę cholera a nuż jakiś rykoszet będzie.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując