Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 08.03.2024, 23:26
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Nawet gdy jakims cudem wygramy baraze to wpadniemy do esy jak ŁKS zebrac serie w.......i i być pewnym spadku na początku grudnia.
Jeśli jakimś cudem awansujemy to przyjdzie co najmniej pięciu sensownych zawodników. Z tym składem owszem - nie nadajemy się, ale Królewski po awansie ściągnie Messiego.

Nie mogę przeżałować straty Gogóła, który wyglądał fajnie w końcówce zeszłego roku. Za Goku byłby idealny.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 08.03.2024 o godz. 23:31.

Odpowiedz cytując