DysoN napisał(a):

|
Nawet gdy jakims cudem wygramy baraze to wpadniemy do esy jak ŁKS zebrac serie w.......i i być pewnym spadku na początku grudnia.
|
Jeśli jakimś cudem awansujemy to przyjdzie co najmniej pięciu sensownych zawodników. Z tym składem owszem - nie nadajemy się, ale Królewski po awansie ściągnie Messiego.
Nie mogę przeżałować straty Gogóła, który wyglądał fajnie w końcówce zeszłego roku. Za Goku byłby idealny.