Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#642
Stary 08.03.2024, 23:15
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Wow, znowu o sraczce.

Lepiej debilu podsumuj grę Goku, Ratona, Alfaro i reszty asów, którzy mieli przy trenerze z Hiszpanii taki progres zrobić.

Każdy mecz jest przez nas wymęczony debilu, przez część meczów ze Stalą, Odrą, Arką, Tychami, chciało się rzygać jak się na to patrzyło. Z Widzewem tylko było ok ale i tak gole na farcie w ostatnich minutach. Oszukuj się idioto dalej jak jest pięknie.


Ty masz rzeczywiście nasrane do głowy

Wymęczone mecze? A czego się pajacu spodziewałeś? Że na chodzonego będziemy wygrywać 5:0. Kiedy trzy miesiące termu nie potrafiliśmy wyjść z połowy z Podbeskidziem?

Od kilku lat wszyscy nasi piłkarze grają słabiej niż potrafią i co w miesiąc nagle ich olśni? Jeszcze w sytuacji kiedy na każdy ich błąd liczą zasrańce robiące wszystko żeby się nie udało.

Rzygać to się chce jak się czyta te twoje podszyte zakłamaniem pseudoobiektywne mundrości.

Tak się debilu rzygać chce, że poszło 30 000 biletów w trzy dni. Pojmij jak się ośmieszasz
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.03.2024 o godz. 23:17.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując