|
Nie rozumiem czemu Sobczak po meczu z Widzewem wciąż nie nauczył się szukać karnych. Czuje kontakt na sobie w momencie strzału czy chwilę przed (tak jak przy jego drugiej sytuacji, nawet w wywiadzie pomeczowym powiedział, że był wytrącony z równowagi), to niech po akcji wyrzuca ręce do góry i wymusza jedenastkę. Może wtedy VAR się temu przyjrzy dokładnie i znajdzie jakiegoś varowego karnego. A tak jak nie ma protestów, to VARowcy nawet nie spojrzeli na to, czy był trzymany czy popychany...
|