Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 08.03.2024, 23:08
Stelio napisał(a):Wyświetl post
w barazu trafiamy na GKS Tychy który nas rozpierdala po raz 3 w sezonie. Dokładnie tak samo jak Puszcza rok temu
Nawet gdy jakims cudem wygramy baraze to wpadniemy do esy jak ŁKS zebrac serie w.......i i być pewnym spadku na początku grudnia.
DysoN
Odpowiedz cytując