Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 08.03.2024, 23:05
Sobczak to powinien być największy wyrzut sumienia trenerów w Wiśle. Gość skrojony na 1 ligę (i absolutnie nie wyżej), typowo do przepychania, zastanawiasz zgrywania. Dzisiaj w 1 połowie na pewno zadziałałby więcej niż Rodado, a nie mówiąc już o Goku.. Gra gdzie trzeba grać długa dzidę to idealnie jest pod niego.

A i skuteczność ma niezłą, choć oczywiście szkoda patelni na 2-1.

Na tyle się tego meczu obawiałem (i słusznie) że remis mnie zadowala. Po 1 połowie powinniśmy przegrywać minimum 2 bramkami. Byliśmy całkowicie rozczytani.

2 połowa już pod nasze dyktando. Mimo iż nie wygraliśmy to odbieram ten wynik pozytywnie.

Z Miedzią liczą się tylko 3 punkty
Odpowiedz cytując