Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 08.03.2024, 23:04
No tak jak pisałem przed meczem. Remis max, dobrze, że ten max udało się wyciągnąć. O awansie bezpośrednim możemy zapomnieć tak czy siak, trzeba zająć jak najwyższe miejsce w barazach. Chociaż na ten moment widzę scenariusz jota w jotę jak z poprzedniego sezonu. Tzn. w barazu trafiamy na GKS Tychy który nas rozpierdala po raz 3 w sezonie. Dokładnie tak samo jak Puszcza rok temu
Odpowiedz cytując