Drozd napisał(a):

Rude bardzo dobrze reaguje na sytuację na boisku, Potrafi wpłynąć na postawę drużyny. Arka w drugiej połowie bez sztycha.
|
A może by tak, zamiast reagować, przestał wystawić w podstawie w każdym meczu Goku, który jest naszym najsłabszym piłkarzem w tej rundzie? Co ty na taką koncepcje?