Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#638
Stary 08.03.2024, 22:53
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jednoczesnie mamy trenera, który potrafi s.......ić wraz z ekipą całą połowę.
Nasze mecze wszystkie wyglądają tak samo i składają się z 2 lub 3 aktów.

1. Tragiczna gra, snucie się po boisku, zero nadziei na poprawę
2. Bieganie bez ładu i składu, chcemy wejść z piłką do bramki, nic nam nie wychodzi, walimy głową w mur, nie umiemy nawet uderzyć w światło bramki.
3. Dobra gra, gdzie widać, że coś potrafią, coś wychodzi, chce im się.

Przez to każdy mecz to jedna wielka męczarnia, drżymy o wynik, potrzebujemy farta. Rywal nie strzela nam dużo ale my też nie potrafimy strzelać dużo. Często te bramki są po prostu wpychane czy to w końcówce czy w najmniej oczekiwanym momencie.

Musimy wygrywać wiekszość meczów aby awansować. Z tą grą nie ma na to szans, bo każdy mecz może zakończyć się porażką jeśli akurat nam się coś nie uda ustrzelić albo rywal np w tej pierwszej gorszej połowie wciśnie nam ze dwie bramki i zakończy tym mecz.

Wyniki nas ratują. To chyba jedyny plus Rudego i jego zespołu. Oprócz tego to tu nie ma na czym opierać nadziei. Wygląda to po prostu średnio.
Jeśli mamy awansować przez baraże to z taką grą graniczy to chyba z cudem. Bo to by były 2-4 połowy męczarni i oczekiwania, ze może się jednak uda wejść na farcie.
Jakiś ty mundry.

Każdy mecz może zakończyć się porażką? Nie gadej?

Wyniki nas ratują? To bankowo zasługa farta... tfu pecha bo powinniśmy mieć słabsze. Wtedy twoja sraczka mniej by śmierdziała.

A tak, wychodzisz na półmózga z mało pozytywną tendencją.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując