Temat
:
23 kolejka, Arka Gdynia - Wisła Kraków, 8 marca 2024, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
Od: 07.2010
Offline
#
96
08.03.2024, 22:48
Sobczak ładnie odleciał z cieszynką. Trochę pokory.
Szot i Raton dno. Colley profesor, aż dziwne, że nie obciął się w jakiejś sytuacji
Sebak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sebak
Znajdź inne posty napisane przez Sebak