As napisał(a):

Szkoda, że się Sobczakowi ślizgnęła piłka bo by było 2-1 i lepsze nastroje. Ogólnie, liga jest pojebana i nie ma się co w tej chwili zbytnio przejmować tabelą. Jeszcze mamy przed sobą doroczny wyścig ślimaków w kwietniu kiedy czołówka rozdaje punkty dołowi tabeli. Wszystko się może zmienić.
|
nie wiem czy tam nie powinno być przynajmniej Var-u. Sobczaka ciągnął obrońca....