|
Podbeskidzie nam wysłało jakiegoś marnego klona Goku, no chłop poza tym że biega nic na tym boisku nie robi sensownego. Podania - kicha, drybling - nope, strzał - szkoda gadać. W defensywie też wiele nie pracuje. Baena też zjazd straszny w porównaniu do zeszłęgo sezonu, gdzie z miejsca zajął miejsce Villara.
Mogło być lepiej, mogło być gorzej. Na pewno Rude reaguje na sytuacje, bo za Sobola Sobczak by wszedł za Rodado na bank.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|