Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 08.03.2024, 22:39
Podbeskidzie nam wysłało jakiegoś marnego klona Goku, no chłop poza tym że biega nic na tym boisku nie robi sensownego. Podania - kicha, drybling - nope, strzał - szkoda gadać. W defensywie też wiele nie pracuje. Baena też zjazd straszny w porównaniu do zeszłęgo sezonu, gdzie z miejsca zajął miejsce Villara.

Mogło być lepiej, mogło być gorzej. Na pewno Rude reaguje na sytuacje, bo za Sobola Sobczak by wszedł za Rodado na bank.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując