Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 08.03.2024, 22:38
Dobry remis na bardzo trudnym terenie. Arka jedzie do Gdanska, Lublina i Legnicy. Moze tam stracic pkt a my zachowalismy lepszy stosunek bezposredni z Arka.
My z kolei teraz mamy czołowke u siebie.

Jak pokazuje historia prawdopodobnie czeka nas zadyszka jeszcze kilku zespolow, byc moze tez i nas

Jeszcze wyszystko jest otwarta karta, tylko ten nasz pech w meczach o 6 pkt... XD

Najwazniejsze zagrac baraze u siebie, i wtedy Ci co nas nie wpuszczali niech nie zostana wpuszczeni u nas i moga calowac trabke
niech karma wroci
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 08.03.2024 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując