|
Punkt boisku lidera trzeba szanować. Trzeba szanować też to, że w drugiej połowie ogarnęli i Arka miała niewiele do powiedzenia, kto grał w piłkę na jakimś poziomie wie, że to nie są łatwe sprawy.
Szkoda, że się Sobczakowi ślizgnęła piłka bo by było 2-1 i lepsze nastroje. Ogólnie, liga jest pojebana i nie ma się co w tej chwili zbytnio przejmować tabelą. Jeszcze mamy przed sobą doroczny wyścig ślimaków w kwietniu kiedy czołówka rozdaje punkty dołowi tabeli. Wszystko się może zmienić.
|