Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 08.03.2024, 22:36
Punkt boisku lidera trzeba szanować. Trzeba szanować też to, że w drugiej połowie ogarnęli i Arka miała niewiele do powiedzenia, kto grał w piłkę na jakimś poziomie wie, że to nie są łatwe sprawy.

Szkoda, że się Sobczakowi ślizgnęła piłka bo by było 2-1 i lepsze nastroje. Ogólnie, liga jest pojebana i nie ma się co w tej chwili zbytnio przejmować tabelą. Jeszcze mamy przed sobą doroczny wyścig ślimaków w kwietniu kiedy czołówka rozdaje punkty dołowi tabeli. Wszystko się może zmienić.
Odpowiedz cytując