Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 08.03.2024, 22:35
Bregu przynajmniej czasem coś zagra pomysłowo. Ale Goku to hiszpańska wersia Sapały. Wstrzymuje grę, głupio traci piłkę nie pomaga w obronie. Dramat. Od samego przyjścia z Bielska dramat.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.03.2024 o godz. 22:38.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując