Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 08.03.2024, 22:32
I bardzo mądra wypowiedź Sobczaka żałującego, że nie graliśmy swojego od początku.

W drugiej połowie Wisła zagrała szybciej, dynamiczniej (pewnie trochę w tym zasługa Arki, ktora lekko się wycofała), a po zejściu Goku i wejściu Sobczaka, akcenty zdecydowanie się przestawiły.

Mecz był do wygrania, tylko Rude musi w końcu wykazać się odwagą i stanowczością stawiając więcej na silnych piłkarzy zamiast robiącego wiatr Goku czy Bregu, którzy byli całkowicie bezproduktywni.
Carbo tym razem dużo słabiej.
Duda po słabej pierwszej połowie w drugiej niemal jak profesor.

W tym kontekście modlę się, żeby nasz arabo-francuz z Rumunii wrócił do sił i zaczął stwarzać przewagę pod branką rywala.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując