Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 08.03.2024, 22:29
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Ale z czym konkretnie jest lepiej? Bo fart to fart i się nie liczy.

To że jest drużyna i jest walka, niewidomym trudno wytłumaczyć.

A Fart? Arka miała fart że Szotowi się pop.... w głowie na chwile.

Bardzo dobry wynik, gra nie najgorsza.

Gratulacje dla drużyny i trenera.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując