DysoN napisał(a):

|
Ale z czym konkretnie jest lepiej? Bo fart to fart i się nie liczy.
|
To że jest drużyna i jest walka, niewidomym trudno wytłumaczyć.
A Fart? Arka miała fart że Szotowi się pop.... w głowie na chwile.
Bardzo dobry wynik, gra nie najgorsza.
Gratulacje dla drużyny i trenera.