maxx304 napisał(a):

Chyba nie samą techniką Wisła żyje. Akcja ładnie rozklepana, ale widać że jeden Sobczak ma siłę żeby się zastawić czy przepchnąć.
Dlaczego on nie gra od początku? Albo zagrać na dwóch napastników od razu? Przecież grali to z Widzewem, to chyba umieją?
|
Bo Goku i Alfaro lepsi. Nie martw się. W następnym meczu znów wyjdzie Goku.