Cytat:
|
No widzę właśnie . Atmosfera między wami TOP!
|
Walczę z hipokryzją, byciem chorągiewką i zakłamaniem oraz debilizmem.
Wielcy znafcy mówili, ze nam jedynie potrzeba trenera Hiszpana, bo on się dogada z rodakami

Znafcy mówili, że Rude to przekot - nie mieli problemu z tym, ze gościu 3 razy przegrał baraze, w półamatorskiej lidze kostarykańskiej nie dał rady, a w III hiszpańskiej to się skompromitował.
Mamy co mamy. Kto się chciał oszukiwac to się oszukiwał, nawet byliśmy klubem nwoczesnym przez styczeń
