Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.03.2024, 21:45
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jest niesamowicie. Pod wodzą rodaka wszyscy Hiszpanie zaliczyli progres

Jednak miałeś z markusem racje, ze jak przyjdzie ktoś kto mówi w ich jezyku to lepiej się z nimi dogada



Nie łudź się, nie mają.

I poczytaj wcześniejszą nagonkę inteligentów jak drozd i markus, na mnie
No widzę właśnie . Atmosfera między wami TOP!
Odpowiedz cytując