Jaroo1 napisał(a):

Debile jak drozd czy markus udają, ze jest świetnie.
|
No Panie, jeśli modzi nie śpią to powinieneś zarobić odpoczynek od forum.
O ile w ogóle punkty 4 i 5 regulaminu mają jakieś znaczenie.
https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7361