Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 08.03.2024, 21:40
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post

Debile jak drozd czy markus udają, ze jest świetnie.
No Panie, jeśli modzi nie śpią to powinieneś zarobić odpoczynek od forum.

O ile w ogóle punkty 4 i 5 regulaminu mają jakieś znaczenie.
https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7361
Odpowiedz cytując